A Success Story in America | Milliyet | Pamira Bezmen Photography

January 11, 2015  •  1 Comment

A Success Story in America | Milliyet | Pamira Bezmen Photography

Pamira Bezmen Photography is in the media today (January 11, 2014), in popular Turkish Newspaper Milliyet. Article by Atilay Kandemir.

Many thanks to my dear clients Birce Gurbaskan & Armagan Akyuz for sharing the behind the scenes images from their Newborn Angel Portrait session a year ago.

...

Milliyet Gazetesi Cadde ekinde bugun sevgili Atilay Kandemir'in kaleminden... Cok tesekkur ederim beni konu ettigin icin, Atilay'cigim...
http://cadde.milliyet.com.tr/2015/01/11/HaberDetay/1996839/amerika-da-bir-basari-hikayesi

 

Sevgili dostlarim Birce Gurbaskan ve Armagan Akyuz'e bir sene onceki Newborn Angels Portre Seanslarindan bir perde arkasi resimleri paylastiklari icin cok tesekkur ederim.

 

...

click below to read original article:

http://cadde.milliyet.com.tr/2015/01/11/HaberDetay/1996839/amerika-da-bir-basari-hikayesi

 

...

 

AMERiKA’DA BiR BAŞARI HiKAYESi

Merhum işadamı Pamir Bezmen’in Amerika’da yaşayan kızı Pamira Bezmen, fotoğrafçılıktaki başarısıyla son dönemin dikkat çeken isimlerinden oldu

AMERiKA’DA  BiR BAŞARI HiKAYESi

2009 yılında geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden işadamı Pamir Bezmen’in yazar eşi Nermin Bezmen’den olan kızı Pamira Bezmen, fotoğrafçılıktaki başarısıyla adından söz ettiriyor.
Uzun yıllardır yurtdışında yaşayan Pamira Bezmen, master eğitiminin ardından iş hayatına Amerika’da başladı. Çocukluğundan beri, fotoğrafa olan sevgisiyle bilinen Bezmen, bu süreçte ilgisinden hiç kopmadı. Yoğun idarecilik kariyeri sırasında ‘New York International Center Of Photography’de de dersler aldı ve kısa zamanda profesyonel portre çalışmalarına başladı.

Her şey kızıyla değişti
Pamira Bezmen’in, aktör ve modellerle başlayan portre çalışmaları, kızı Shaya Nermin’in dünyaya gelmesiyle bebek ve aile fotoğrafçılığına yönlendi. Kısa sürede Amerika’da önemli bir portre sanatçısı olarak ün kazandı.
Başarısının sırrını; “Devamlı öğrenmek ve kendimi geliştirmek gibi derin bir tutkum var.     Her çektiğim fotoğraf, sanki o kişinin en son fotoğrafıymış gibi saygı duyarak çekiyorum” diye anlatan Bezmen’in     portföyü işadamları, yazarlar, modeller,  belediye başkan-    larıyla dolu.

 

 

 
ATILAY KANDEMİR - CEMİYET HAYATI
 
...
 

Comments

here(non-registered)
Truly, a great deal of changes are showing up in our science concentrate on entryways after the presentation of media assets in our schools. Understudies are feeling it incredibly simple to learn. Use of media assets has maintained their confidence in the class.
No comments posted.
Loading...

Archive
January February March April May June July August September October November December (2)
January (2) February March (1) April May (2) June (1) July (3) August September October November December (1)
January February March April (1) May June July August September October November December
January February March April May June July August September October November December
January February March April May June July August September October November December